bilgi@serdizayn.com     (532) 178-25-15

Hakkımızda

 Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

6 yıldır başarıyla gerçekleştirdiğimiz yüzlerce web projemizle kendimizi geliştiriyor, müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz.

SerDizayn Web Tasarım Ajansı

SerDizayn Web Tasarım Ajansı, günümüzde hızla gelişen dijital tasarım, dijital reklamcılık ve dijital pazarlama alanında hizmet veren yeni nesil internet reklam ajansıdır. SerDizayn alanında farklı projelerde daha önceden çalışmış tasarımcı ve yazılımcıların, daha profesyonel hizmet vermek amacıyla bir araya gelmesiyle, 11 Ocak 2010 yılında Erzurum'da kurulmuştur. SerDizayn web dizayn, kurulduğu günden bu güne 6 yılı aşan bu sürede, yüzlerce projede, koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganıyla daima müşterilerini memnun etmek ve web sitesi, mobil site, e-ticaret, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi gibi dijital platformda web ile ilgili her konuda en iyi hizmeti almalarını sağlamak amacıyla sürekli gelişmiş, sektöründe söz edilir bir konuma gelmiştir.


Rekabetin çok yoğun olduğu web sektöründe bir adım önde olmanız için çalışıyoruz.

Müşterilerimizi rakiplerinden bir adım öne çıkarmak için, web tasarım ve programlama sürecinde her adımı önemsiyor, en iyi sonucu elde etmek için tüm alternatifleri değerlendiriyoruz. Profesyonel web ekibimiz ile web sayfası tekliflerini tüm yönleriyle analiz edip, hedef ve stratejileri belirliyor, uygulama aşamasında kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Web sayfası tamamlanıp yayınlandıktan sonra, Google Adwords reklamları, Facebook reklamları, sosyal medya yönetimi, e-posta pazarlama gibi dijital pazarlama hizmetleri vermekte, hedeflerin gerçekleştirilmesi sürecinde destek hizmetlerimizi sürekli devam ettirmekteyiz. Böylelikle %100 Google uyumlu, fayda sağlayan, kazanç getiren projeler ortaya koyuyoruz.


Erzurum'da web tasarımına yeni bir soluk getiren SerDizayn web design, bugün kazanmış olduğu tecrübesi, profesyonel tasarımcı, yazılımcı, pazarlamacı ve yönetim ekibi, gelişmiş yazılım altyapısı ile Türkiye'nin her yerine online hizmet verebilmektedir. Farklı illerde yaptığımız projelerle uzaktan yönetim ve online destek alt yapımızı geliştirerek, Türkiye'nin önde gelen web tasarım firmaları arasında yer almak için sağlam adımlarla ilerliyoruz.


SerDizayn, müşterilerinin web sayfalarını oluşturmayı, internet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlıyacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmektedir. Sağlam ve kalıcı bir firma olmayı hedefleyen SerDizayn, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır. 

TEKLİF AL

DİJİTAL PLATFORMDA YALNIZ DEĞİLSİNİZ!

Profesyonel ekibimiz ile satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız.